DEFCLEANER usuwa zabrudzenia cementowe, wapienne oraz naloty z rdzy

DEFENDER

Zastosowanie

Środek służy do czyszczenia różnych powierzchni z osadów cementowo – wapiennych, brudu i plam powstałych w wyniku zacieków wodnych, rdzy itp.

Zastosowanie

Środek służy do czyszczenia różnych powierzchni z osadów cementowo – wapiennych, brudu i plam powstałych w wyniku zacieków wodnych, rdzy itp.

Gdzie stosować?

Środek służy do czyszczenia różnych powierzchni z osadów cementowo – wapiennych, brudu i plam powstałych w wyniku zacieków wodnych, rdzy itp. Z powodzeniem może być stosowany do czyszczenia płytek ceramicznych, cegieł klinkierowych, elementów ze stali nierdzewnej, elementów chromowanych, elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, powierzchni lakierowanych.

Zastosowanie

Środek służy do czyszczenia różnych powierzchni z osadów cementowo – wapiennych, brudu i plam powstałych w wyniku zacieków wodnych, rdzy itp. Z powodzeniem może być stosowany do czyszczenia płytek ceramicznych, cegieł klinkierowych, elementów ze stali nierdzewnej, elementów chromowanych, elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, powierzchni lakierowanych. Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Właściwości

 • ekologiczny środek do usuwania osadów cementowych i wapiennych oraz plam powstałych w wyniku zacieków wodnych itp.
   
 • do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego
   
 • bezpieczny i łatwy w stosowaniu
   
 • w zależności od przeznaczenia rozcieńczany wodą pitną w proporcjach podanych na etykiecie produktu
   
 • do czyszczenia płytek ceramicznych, cegieł klinkierowych, elementów ze stali nierdzewnej, elementów chromowych, elementów wykonanych z tworzyw sztucznych,powierzchni lakierowanych
   
 • opakowanie zaopatrzone jest w wygodny aplikator

Pojemność i wydajność

Opakowania:

0,5 lit. Opakowanie zbiorcze karton 12 szt.
3,0 lit. Opakowanie zbiorcze paleta 72 szt. 

Wydajność:

Zużycie uzależnione jest od rodzaju i stanu zabrudzenia.  

Kontakt z najbliższym przedstawicielem


LuckyStudio